Vystavovatel
Obsah
Veletrhy
Vystavovatelé
Pořadatelé
Veletržní služby
Nápověda
Vážení přátelé,

Připravili jsme pro Vás novou verzi stránek Vystavovatel.cz. Zareagovali jsme na požadavek některých návštěvníků, aby bylo možné na server on-line zadávat nové firmy i tiskové zprávy pořadatelských agentur. Změny se tedy netýkali pouze grafického vzhledu, ale hlavně přinášejí nové možnosti pro uživatele databáze. Na druhou stranu jsme se pokusili zachovat některé prvky ze staré struktury, na které jste byli zvyklí a nemuseli se nově učit ovládání. Myslím, že veškeré změny, které jsme na Vystavovateli provedli vedly k jeho zpřehlednění, snažšímu ovládání a možnosti podstatně lepšího využití. Velkou pozornost jsme také věnovali tomu, aby jsme zajistili možnost snadného zadávání nových aktuálních informací. Bohužel jsme neměli dostatek času abychom server připravili na všechny eventuality a další rozšíření. Velmi uvítáme jakékoli názory a poznámky ohledně funkčnosti a obsahu serveru. Zakaždou takovouto poznámku budeme opravdu vděčni. Chystáme další rozšíření informací, které zde naleznete a to hlavně pro kapitolu Veletržní služby. Pokud máte nějaké nápady a požadavky co by se mělo v této kapitole objevit prosim pošlete E-MAIL.

Doufám, že na Vystavovateli naleznete užitečné informace, přeji úspěšný den a těším se na další spolupráci.

Ratibor Líbal
Project Manager

Nápověda  Registrace  Informace pro pořadatele  Informace o reklamě

Nápověda
Na hlavní stránku vystavovatele se můžete dostat odkudkoli stisknutím tlačítka Obsah. Hlavní stránka obsahuje nejen linky na všechny strany vystavovatele, ale také přihlašovací formulář pro registrované uživatele a odkaz pro ty, kteří by se chtěli zaregistrovat.

Sekce Veletrhy, Vystavovatelé a Pořadatelé obsahují formuláře, pomocí kterých můžete prohledávat databázi vystavovatele a to podle různých kritérií. Vyhledávací engine umožňuje hledat informace jak podle názvů a částí názvů, tak podle data. Po odeslání dotazu se objeví stránka, na které je seznam položek, které vyhovovali zadanému dotazu.

Sekce Veletržní služby obsahuje tiskové zprávy zadávané přímo pořadatelskými agenturami. V tiskových zprávách můžete také hledat jak podle jména pořadatele tak podle data zadání tiskové zprávy.

Registrace
Pokud jste nový uživatel, pak se nejdříve zaregistrujte. Pokud jste pořadatelská agentura, zaregistrujte se jako pořadatel. Pokud jste firma nebo účastník některé výstavy, zaregistrujte se jako vystavovatel. Registrace jako pořadatel i jako vystavující firma je zdarma.

Do databáze vystavovatele se může zaregistrovat libovolná osoba a to do sekce vystavovatelé. Do sekce pořadatelé je umožňeno se registrovat pouze pořadatelským agenturám. Zaregistrovat se můžete stisknutím tlačítka registrace na hlavní stránce vystavovatele. Samotná registrace se pak sestává z několika formulářů, které je nutné vyplnit. Informace o nově zaregistrovaném subjektu se na Vystavovateli objeví až po autorizaci našimi pracovníky. Autorizace by měla probjehnout nejpozději do 7 dnů. Nezadávejte tedy informace znovu, ale vyčkejte až se objeví na Vystavovateli.

Jestliže se registrujete jako vystavující firma a nemáte IČO, pak napište do kolonky pro IČO svoje rodné číslo.

Pokud chcete některé z informací, které jste zadali, opravit, přihlašte se pod svým jménem a heslem a použijte stránku Úprav údajů na kterou se můžete dostat z úvodní stránky.

Při registraci jako vystavovatel si můžete vybrat jeden z následujících tarifů: Basic, Kontakt, Standard. Tarify Basic a Kontakt jsou zdarma, slouží k zadání základních informací o firmě. Můžete zadat informace o sídle, telefon, fax, e-mail, www, kontaktních osobách. Dále pak popis činnosti firmy a klíčová slova. Tarif Standard je placený a umožňuje uživateli umístit na vystavovatele jednu stránku s podrobnějšími informacemi o firmě. Stránka může obsahovat i fotografie, logo apod. Pokud si vyberete tento tarif, pracovníci naší firmy Vás do třech dnů kontaktují a domluví další podrobnosti. Roční paušální poplatek 1750 Kč zahrnuje vytvoření, umístění stránky a jednu bezplatnou aktualizaci. Podrobnějsí informace o tarifech nalezete buď dále na této stránce nebo přímo na stránce pro registraci.

Ihned po registraci se na vystavovateli objeví informace v rozsahu Basic. Další informace se objeví až po autorizaci našimi pracovníky.

Pokud jste zaregistrováni jako firma a chcete změnit tarif, pošlete správci serveru žádost e-mailem.

Informace pro pořadatele
Registrace pořadatelských agentur se nedělí na žádné tarify a je zdarma. Pořadatelé Mají navíc možnost zadávat on-line tiskové zprávy. Tiskové zprávy také podléhají autorizaci a objeví se na stránkách vystavovatele zpravidla do 48 hodin od zadání.

Informace o reklamě
Pokud máte zájem o umístění Vašeho reklamního banneru na stránkách vystavovatele pošlete nám prosím E-mail nebo se informujte na telefonním čísle 02/6121 3639.

Správce serveru si vyhrazuje právo informaci neuveřejnit a to bez udání důvodů. Dále pak provozovatel neručí za správnost informací.

Pokud máte jakýkoli dotaz pošlete ho prosím na SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM.Skylink ready

LED LCD TV