Vystavovatel
Obsah
Veletrhy
Vystavovatelé
Pořadatelé
Veletržní služby
Nápověda


Protože informace jsou nad zlato, připravili jsme pro Vás nejnovější informace ze světa výstavnictví. Tyto informace zadávají on-line sami pořadatelé a jsou tedy maximálně aktuální. Pokud si chcete najít nejnovější zprávy, které vydal konkrétní pořadatel, vyberte ze seznamu jméno pořadatele a stiskněte vyhledat. Objeví se Vám všechny tiskové zprávy. Protože jsou tyto zprávy zadávány přímo pořadateli, provozovatel serveru neručí za jejich správnost.

Zde jsou nejnovější tiskové zprávy od pořadatelů. Pokud si chcete najít informace podle data nebo pořadatele použijte formulář.

Zpráva STAVOTECH OLOMOUC na jaře opět rekordní …?!!! od pořadatele Omnis Olomouc, a.s. Datum: 10.2.00  
Již po devatenácté se sjedou všichni zájemci o stavebnictví, vytápění a technické materiály do Olomouce na nejúspěšnější stavební výstavu společnosti Omnis Olomouc, a.s.. Nejnavštěvovanější STAVOTECH je ten olomoucký a bude se konat od čtvrtka 2. do soboty 4. března 2000 na Výstavišti Flora Olomouc.


Zpráva STAVOTECH MLADÁ BOLESLAV posiluje odbornost od pořadatele Omnis Olomouc, a.s. Datum: 10.2.00  
Malé jubileum oslaví stavební a technický veletrh STAVOTECH MLADÁ BOLESLAV v Domě kultury v Mladé Boleslavi, kde proběhne již 5. ročník výstavy a to od úterý 21. do čtvrtka 23 března 2000. STAVOTECH MLADÁ BOLESLAV si tak počtem 5 konaných ročníků vytvořil sympatickou tradici v pořádání výstav v MB.


Zpráva Stavaři a elektrikáři znovu ve východních Čechách od pořadatele Omnis Olomouc, a.s. Datum: 10.2.00  
Malé jubileum, a to sice 10. pokračování stavebních výstav ve východních Čechách pod hlavičkou Omnisu, oslaví STAVOTECH HRADEC KRÁLOVÉ, který je již tradičně spojen s výstavou průmyslové elektrotechniky ELEKTRA. Obě výstavy budou moci návštěvníci zhlédnout od 16. do 18.5. na Zimním stadioně v HK.


Zpráva Vodohospodáři po roce opět na jihu Čech od pořadatele Omnis Olomouc, a.s. Datum: 10.2.00  
Znovu po roce se sjedou vodohospodáři z celé České republiky na vodohospodářskou výstavu HYDROTECH ČESKÉ BUDĚJOVICE s podtitulem voda – životní prostředí spojenou s odborným sympoziem. Obě odborné akce se konají od úterý 22. února do středy 23. února 2000 v prostorách Kongresového centra GERBERA.